TonlaKazan Nedir?

TonlaKazan, Turkcell abonelerine arandıkça ödüller kazandıran bir sistemdir. TonlaKazan Üyeleri kendilerini arayanlara reklam dinlettikçe, kampanya limitleri çerçevesinde ödüller kazanırlar.

Sistem Nasıl İşler, Ben Nasıl Kazanırım?

TonlaKazan’a üye olmak için DINLET yazıp 8792’ye ücretsiz SMS gönderilmesi yeterli. SMS gönderildikten sonra otomatik olarak aktif kampanyalardan birinin reklam tonu atanmaktadır. Reklam tonunu değiştirmek isteyen kullanıcılar www.tonlakazan.com sitesinde görünen aktif kampanyalardan dilediği ile değiştirebilir. Reklam tonunu dinletmeye başladıktan sonra arandıkça kazanacaksın.

Seni arayanlar, sen telefonu açmadan önce bir markanın reklam müziğini dinleyecek*. Telefonu açıp görüşmeye başladığın an kampanya limitleri çerçevesinde ödül kazanacaksın.

Gördüğün gibi, TonlaKazan sisteminde kazanmak için aslında yapman gereken pek bir şey yok gibi. Tek fark artık arandıkça kazanacaksın, daha çok aran daha çok kazan.

Bir reklam tonunu kendin iptal etmek istemezsen kampanya sonuna kadar dinletebilirsin. Reklam tonunu değiştirmek istersen web sitesinden diğer kampanyaların katılım keywordunu öğrenip 8792’ye SMS göndererek değiştirebilirsin.

TonlaKazan’la ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı tonlakazan@4play.com adresine iletebilirsin.

* Görüşmen sen cevap verdiğin an başlar. Seni arayanlar tanıtımın tamamını dinlemek zorunda bırakılmaz. Yalnızca sen arama çağrısına cevap verene kadar geçen süre boyunca o tanıtım dinletilir, sen cevap verince de hemen kesilerek görüşme başlatılır.

Yükleniyor